| Dejavu1536 a întrebat:

Salut, sunt asgiruator RCA si ma gandeam, cum as putea sa atrag cat mai multi clienti catre mine. Sa vina lumea la mine la asigurari si sa ma cunoasca cat mai multi

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facand publicitate: fluturasi, un sediu cu reclama ceva, un site facut bine

| baf a răspuns:

Da.e dificil.mai ales tinand cont de situatia in care se afla Romania in momentul de fata. oamenii traiesc dupa o zi pe alta si gandeste-te ca sunt atatea societati dintr-aste si atatia asiguratori.e concurenta foarte mare si intre voi..nu stiu ce sa zis. oamenii cauta tot ceea ce este ieftin ..nu stiu poti incerca cu fluturasi.dar s-ar putea sa cheltuiesti banii degeabalaughing