| razrulz a întrebat:

Salut, nu am mai vorbit cu o fata(o singura fata) de aproape un an si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu ea, adica nu pot sa ma duc asa pur si simplu la ea si sa o intreb ce face.
Mai bine ar fi sa o fac pe ea sa vina la mine sa ma intrebe de vorba, dar cum as putea sa-i atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| Cristinaaa57 a răspuns:

Sau nuhappy, ar trebui sa o bagi tu in seama poate printr-un simplu ''buna, ce mai faci?'', daca o sa lasi asa sa se resolve de la sine nu o sa rezolvi nimic.lasa deoparte orgoliul si bag-o in seama