| otovidiu1993 a întrebat:

Salut, sunt din Cluj, si as vrea sa trimit un colet international, in Pakistan. Stie cineva de unde pot sa trimit acest colet? Am fost la posta si mi au spus sa ma duc la vama, dar nu stiu unde e vama in Cluj. Please help. Gracias.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si ti-a fost greu sa-i intrebi pe aia? https://www.cluj.info/....../168/5390/

| otovidiu1993 explică (pentru Salontanul):

Stiu sigur ca se pot lua colete internationale de acolo dar nu stiu daca pot sa trimit. happy

| Salontanul a răspuns (pentru otovidiu1993):

Si de ce nu-i intrebi?