| johnyluvmada a întrebat:

Salut.sunt din iasi si caut de munca de mai bine de 6 luni.am 20 de ani, am mai lucrat in anumite locuri, dar acum nu gasesc nimic, daca careva stie vreun loc, poate m'ar ajuta si pe mine.mersihappy

Răspuns Câştigător
| marlanuu a răspuns:

E foarte greu in ziua de azi sa mai gasesti un loc de munca in romania.toti vor experienta si multe altele care pe care noi tinerii nu prea le avem, daca era voara poate gaseai al o terasa ceva...asa,trebuie sa umbli din fabrica in fabrica dar nici asa nu ai garantia ca vei fi angajat!

1 răspuns: