| Andresso a întrebat:

Sunt dintr-un sat, iar aici la un club/restaurant am un terminal de pariuri sportive de la Get's Bet. Am pus banii si mi-am facut 2 bilete cu niste meciuri de fotbal in aparat, am luat biletele si dupa ce s-au terminat toate meciurile(a doua zi) am vazut ca ambele bilete mi-au iesit castigatoare.
Intrebarea mea este, cum pot sa-mi revendic banii, unde trebuie sa dau biletele castigatoare? La barmanița din restaurant, la aparatul acela(terminalul acela de pariuri sportive) sau la o agentie dintr-un oras?

Răspuns Câştigător
| TFL a răspuns:

La aia de la bar, iti scaneaza codul de bare introduce datele in calculator si iti face plata

| Andresso explică (pentru TFL):

Esti sigur ca așa este? Multumesc de raspuns, oricum. Daca nu vor fi raspunsuri mai bune, iti dau tie funda.

| TFL a răspuns (pentru Andresso):

Da la personalul care se ocupa cu locatia, eu am fost intr-un maxbet cu terminal cand se juca in campionatul mondial si am pus 50 la argentina franta over 3.5 si dupa m-am dus acolo sa scot banii de la pzduline

3 răspunsuri:
| Catalin77945 a răspuns:

De regula te duci la agentia respectiva si le dai CNP-ul te verifica si iti da biletul castigator, acum nu stiu daca merge si la terminalul acela, dar banuiesc ca e posibil sa mearga incearca sa verifici