| SexyBlue a întrebat:

Salut, sunt elev in clasa a 12a si vreau sa devin in viitor antreprenor. Ideea e ca nu stiu ce facultate e mai potrivita pentru mine Management ( Iasi ) sau Facultatea de Business( Cluj )? Vreau sa aud pareri, daca se poate in special de la studenti.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Business

| StevenMetalhead a răspuns:

Facultatea de Business e mai bună. De ce? Fiindcă management-ul se bazează doar pe o singură latură a antreprenoriatului, dar business-ul îți dă mult mai multe oportunități.