| alexalex2001 a întrebat:

Salut.Sunt intr-o situatie cam nasoala cu banii.Am o intrebare:Stiti cum sa fac bani pe net? Va rog daca stiti lasati un link ceva aici. Daca puteti sa imi si explicati ce trebuie sa fac.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 傻瓜的毫不相干 a răspuns:

Trebuie sa stai la videochat in c.r cu picioarele in v.Stii ce iese: cur+ve!

| camryn a răspuns:

Pai poti incerca site-urile de sondaje http://www.AWSurveys.com? R=camryn. Trebuie sa-ti exprimi parerea despre diverse site-uri (asta in engleza, scrii 2-3 fraze) si castigi intre 2 si 6 $, teoretic pana la 25 $ in functie de valoarea sau de numarul sondajelor. Pt fiecare referral inscris, primesti 1, 25 $.
Avantaje: site-ul e simplu de folosit, si destul de organizat dupa parerea mea.
Dezavantaje: limita de retragere e de 50 $.

| SkateBoy a răspuns:

Intra pe FiareVechi.ro ca acolo gasesti instructiuniile (: