| EdyEdyson a întrebat:

Salutare.Imi puteti spune si mie cum instalez jocul MTA daca stiti vreau sa imi explicati si mie va rog frumos si sa imi lasati un link de descarcare multumesc. Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Din cate am vazut eu pe net intr-un minut de cand am vazut "mta" am inteles ca ala nu este un joc.
Mta aparent este un mod pentru jocul GTA San Andreeas.
Descarca jocul de pe internet, instaleza san andreaas-ul si apoi cauta pe net "How to instal mta in san andreeas" de preferabil sa cauti pe youtube ca sa gasesti un video care sa-ti arate pas cu pas.