| Marian1m a întrebat:

Salut.Sunt student in anul I, dar anul acesta vreau sa renunt la facultate si sa caut un loc de munca.Stie cineva in ce domenii poate lucra cineva cu 0 experienta?

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa ingheti anul daca esti sigur ca vrei sa faci asta. Apoi sa urmezi un curs poate de operator calculator, ospatar, sau ce crezi tu ca ti se potriveste mai bine si iti place sa faci. Ulterior iti cauti un loc de munca, dar neavand experienta o sa incepi de jos si cu ambitie, talent vei urca pe scara societatiiwinking

| Indefinit a răspuns:

Shaormar.