| anonim_4396 a întrebat:

a cumparat cineva fixed matches de pe facebook? Daca da de pe ce pagina? Stiti vreun site de tipsteri sau de fixed matches? (Pariuri)

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Eu nu, dar am vazut multe cazuri, multi oameni care si-au luat teapa. Dadeau banii (ofereau un cod paysafecard cu 50-100 de lei, asa se procedeaza cel mai des), iar apoi respectivul ba nu mai raspundea, ba dadea un meci oarecare, iar daca nu iesea dadea block celui care i-a dat banii. Pe Facebook n-o sa gasesti meciuri aranjate. Astea se fac "cu usile inchise". Nu stie prea multa lume atunci cand se face un blat. Pe langa asta, daca cineva ar avea un meci fixed, nu l-ar vinde pe Facebook cu 50 de lei ci si-ar pune el toata averea pe el, nu? De ce ar mai avea nevoie de banii oamenilor?