| Vladutz1986 a întrebat:

Nu stiu la ce categorie sa pun intrebarea asta dar o sa incerc sa ma fac explicit : Am vazut pe facebook o pagina de genul "fixed matches 100% safe" este unu care zice ca stie meciuri aranjate din ligile inferioare din Anglia si daca ii trimiti 70 de euro iti da un meci de cota peste 20. A jucat cineva si a castigat sau este teapa cum presupun ca este? Daca stiti vreun site sau o pagina de facebook de genul asta lasati un link!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Trebuie sa fii redus mintal sa-i trimiti.

SIGUR daca marile echipe fac blaturi de milioane de dolari, ii spun unuia de pe facebook care cere 70 de dolari.

Cat de idiot sa fii sa crezi asta?