| bitchmanager a întrebat:

am 15 ani si studiez in franta de 3 luni. As vrea sa va rog daca stiti vreo afacere pe internet din care sa castig niste banuti. Ma pricep la chestii pe internet si cred ca cu ajutorul vostru pot gasi o solutie sa am un castig de 2-3 sute de euro intr-o luna. Dau funda. merci!

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Personal daca m-as pricepe as incepe sa fac site-uri pentru diverse persoane(fizice sau juridice). Poti castiga minim 300 euro la un site, muncesti cand vrei(ziua sau noaptea), nu ai sef, cheltuielile sunt minime, nu ai angajati, nu platesti chirie, etc. Daca te pricepi, merita sa incerci, sau macar sa faci o asociere cu un bun prieten.Succes!

1 răspuns:
| bitchmanager explică:

Multumesc! O sa ma gandesc bine la sugestia ta. Altcineva daca mai aveti idei?