| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am 25 de ani, traiesc intr-un oras cam mort, lucrez pe minimu pe economie si as vrea sa-mi deschid o afacere online sa mai castig ceva banuti pe langa.Ma pricep sa-mi fac siteu singur, am cat de cat habar dar nu stiu ce sa-mi deschid.Investitie? Banii de gazduire si domeniu...ce sa fac? Cum am spus nu vreau sa ma inbogatesc peste noapte ca nu am cum sunt constient dar o afacere mica online ar fi ok.ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand investitiile sunt mult mai mari decat crezi tu.

Doar nu ai impresia ca ti ai facut un site si gata de maine vin banii. Ai nevoie de investitii in promovare, trebuie sa faci o afacere legala daca nu vrei probleme, deci asta presupune deschiderea unei firme samd.

| ElSueno a răspuns:

Decat sa iti faci o afacere care probabil nu iti va aduce niciun profit, mai bine inveti editare foto / video si lucrezi pe Freelancer sau Upwork