| Mihai12341 a întrebat:

am 18 ani am facut in iulie si cand am revenit in toamna la liceu am dus copie dupa buletin si am completat o foaie cu datele de pe buletin pentru a imi trimite alocatia in continuare. Problema este ca alocatia nu a mai venit de cateva luni bune. P.S : Daca ai facut 18 ani si inca este la liceu primesti alocatie in continuare daca aduci copie dupa buletin si completezi o foaie care ti-o da la liceu pentru ce care nu stiu big grin

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Te duci, iti faci un cont la banca, ceri din nou secretarei toate actele de la scoala si depui dosarul personal. De multe ori "se pierde pe drum" din incompetenta celor care ar trebui sa se ocupe de asta. Numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci card la banca, daca ai deja te duci la banca si ceri extras de cont pe care-l duci la scoala, o intrebi daca a trimis dosarele, daca da si esti singurul care nu a primit atunci ii ceri sa iti faci altul deoarece sigur a fost eroare la mijloc. Eu am primit-o in decembrie. Mi-a adus-o postasu apoi mi-a fost virata pe card.