| Bogdan2111s a întrebat:

am 20 de ani si as vrea o masina problema e ca nu dispun momentan de banii necesari si as vrea sa stiu daca pot face un imprumut in banca dar problema e ca nu muncesc cu carte de munca si nici nu am fost angajat. decia stie careva cum pot sa iau banii din banca daca nu sunt angajat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| 1918 a răspuns:

Salut
Nu poti lua bani de la banca fara sa ai un venit lunar.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti obtine credit bancar daca nu lucrezi si nu ai venituri cu caracter de continuitate.

| cevdet a răspuns:

Nu poti. Nu ai cum sa garantezi returnarea creditului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti. Credit iei cand ai un venit constanta si dovedibil din punct de vedere legal

| Eduard196 a răspuns:

Nu poti. Pentru ca altfel nu ai cum sa ii dai inapoi. Ia-ti o faca ca aia e o gasesti si cu 1000 lei

| Bogdan2111s explică (pentru Eduard196):

Scuza.ma ce sa iau?

| Eduard196 a răspuns (pentru Eduard196):

O dacielaughing tastatura asta!