| ney19 a întrebat:

Salut TPU, Am auzit pe cineva ca dacă am un anumit numar de bilete pierdute strânse la pariuri sportive le pot scana și sa câștig 2-3 lei pe ele, este adevărat? Și cum se procedează?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce nu l ai intrebat pe acel cineva?
nu vad cine ti-ar da bani pe hartii fara valoare.

| Altaimar a răspuns:

Eu am descoperit o cale cât de cât ușoară de a face bani online. Îți trebuiesc doar 40 de utilizatori care sa se înscrie cu linkul tău, iar apoi poți retrage sume începând cu 200$. Las linkul aici https://uscash.sbs/bd40276341124/ Succes tuturor!