| ALEXXXL19 a întrebat:

am cumparat pe un site de minat bitcoint (hashflare) 0, 4 TH / s Hashrate nu vreau sa castig acum e un proiect de viitor adica la sfarsit de an vreau sa am ceva bani de o parte adica plus inmultiti merita iasa ceva n-am mai facut pana acum asa ceva. Multumesc

6 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Sunt reticent la asa ceva(n-am incercat personal,doar am citit multe parerei proaste pe tema asta)>Poti face bani de buzunar pe site-uri de sonaje, platite, eu personal fac asta, pana la sfarsitul anului strangi nitei. Daca vrei poti sa-mi trimiti adresa de mail sa-ti dau date concrete, aici nu pun sa nu-mi afecteze contul (sa fiu acuzat de spam).

| zagheanu123 a răspuns (pentru Adrian_Mares_1972):

Zagheanustefan@gmail.com,imi poti spune si mie din ce site uri de sondaje castigi?

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru zagheanu123):

Am sa va trimit in cursul zilei de azi datele.

| ALEXXXL19 explică:

Devirusatu@gmail.com este contul meu de gmail

| ALEXXXL19 explică:

Știu situ acela și oferă puțin și durea mult până faci macar câtva bani