| AdiMihai25 a întrebat:

Salut, merita sa schimb o suma de bani in bitcoint?
Cum se procedează?
Funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ești dispus să pierzi suma aia, merita. Cine știe, poate ai noroc.

| gabicoo a răspuns:

Mai bine îi schimbi în BitCoi!
winking

| Lukasssz a răspuns:

Daca ai bani suficienti, da!

| nukeyly a răspuns:

1. merita sa schimbi o suma de bani pe care iti poti permite sa o pierzi, fara sa te arunci in gol de pe cea mai inalta bordura, si te uiti la ei o data pe an nu mai des ca e stresant, eu as lua de ex 1 btc, pe 5-10 ani. Poate face aripi.
2. faci un portofoliu virtual unde iti intra codurile si parola de acces
3. mai exista si bancomate dedicate cripto unde poti lua direct btc sau etc.