| cipi90 a întrebat:

Salut,mi-a trimis cineva prin paypal 25 de dolari, cand vreau sa-i retrag imi zice:You have exceeded your monthly withdrawal limit. To lift this limit, click View Limits on your Account Overview page.
Am incercat si cu sume mai mici(am zis sa nu bag fix 25) dar degeaba.ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Lhurricane a răspuns:

Trebuie sa astepti pana luna viitoare

| Sovieticul a răspuns:

Iti spune ca ai depasit limita de bani scosi aceasta luna prin paypal, va trebui sa astepti pana luna viitoare.

| cipi90 explică (pentru Sovieticul):

Nu am retras niciodata!

| Spark947 a răspuns:

E simplu, poti sa-ti modifici limita de la paypal account, contul tau de paypal are o limita de retragere pe luna, poti sa o maresti folosit una din setarie si facilitatile celor de la paypal desi nu recomand, din cate stiu se plateste o taxa lunara pentru a mari acel trafic de retragere.