| Belieberul a întrebat:

am nevoie de ajutor am 1 card de credit am l-am mai folosit pentru a cumpara de pe internet anumite lucruri dar as vrea sa stiu de ce acum nu imi mai merge imi spune urmatoarele cand intru pe paypal,, he card you entered cannot be used for this payment. Please enter a different credit or debit card number." cum rezolv

Răspuns Câştigător
| LucaDezmir a răspuns:

Paypal foloseste sisteme automate de validare a cardului. una din probleme ar fi expirarea cardului, alta blocarea lui de la banca. nu are rost sa intrebi la paypal, mergi la banca si vezi daca totul e ok cu cardul.
daca vrei sa stii mai multe despre platile cu paypal folosind cardul propriu, citeste articolul:
http://milionarulmioritic.com/......-internet/