| wizzkidon19 a întrebat:

Am o intrebare legata de donatia prin PayPal, eu neavand asa ceva. Cum se procedeaza? Am inteles ca unele magazine beneficieaza de acest paypoint unde pot transfera bani direct de la un aparat intr-un cont de paypal. Este adevarat? Daca da, cum se procedeaza? Multumesc mult.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Ce ai auzit tu e Paysafecard, pe care il cumperi si incarci de la magazina. Ca sa folosesti PayPal trebuie aproape obligatoriu card bancar, sau cineva care are deja paypal sa-ti trimita tie bani, nu se pot pune bani pe paypal de la niciun magazin.

| grandebgd a răspuns:

Stiu sigur ca este adevarat dar nu stiu sigur cum se procedeaza dar cauta si tu pe google ar putea sa te ajute mai mult ca cei de aici.

| CatalinMnd a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi. Dar daca te referi la faptul de a transfera bani de pe un cont de paypal pe altul, o poti face si online.
Dar daca vrei sa depozitezi bani cash pe paypal trebuie sa ii bagi intai pe card-ul bancar(cel care il ai la contul de paypal) si dupa sa intrii pe www.paypal.com si sa te loghezi, apoi dai pe "Add money" | Funda?