| ghorghe123 a întrebat:

.Am si eu o intrebare...Cand bag la pariuri stau la coada si am vazut pe altii cum isi fac codurile de acasa.Cum fac codurile si eu de acasa adica de exemplu la puplicbet intru pe site-ul lor si dau la bilet virtual dupa dau imprima si copiez codul iar dupa ma duc cu, codul la casa de pariuri?

Răspuns Câştigător
| bibiu15 a răspuns:

Da, si dupa ce s-au terminat meciurile bagi codul in spatiul unde scrie VERIFICA TICHET! si iti spune cum e biletul, castigator sau necastigator, bafta!