| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,Am o problema, In urma cu 24 de luni in urma am facut un abonament la Cosmote care acum este Telekom, am achitat luna de luna(am toate cele 24 de chitante)cu 1 luna inainte de terminarea contractului am facut cerere de reziliere,toate bune pana aici, cand acum ma trezesc ca mai am de plata inca vrei 200 de lei!? de unde i-au scos pe astia 200 de lei?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naiba stie... am patit si eu asa, ar fi bine sa suni sa ii intrebi sau sa vorbesti cu un operator de la ei. Am patit de cateva ori asa. Ori au zis ca s-a produs o greseala/ o eroare, ori ca pentru ca nu stiu ce, nu stiu cum laughing dar pun pariu ca ei ii baga acolo asa sa fie sa scoata un ban in plus, zicand ca omu respectiv nu se prinde laughing.

P.S: ai scris "in urma cu 24 de luni in urma" rolling on the floor)

| AlexFedericis a răspuns:

Rezilierea contractului costa bani.Cel mai bine era sa astepti sa ti se termine contractul si sa nu accepti ofertele de prelungirewinking