| axelll97 a întrebat:

Salut
Am o intrebare pot sa trec de la cosmote(Telekom Romania) la Orange sau Vodafone fara sa imi schimb numarul?(Dupa terminarea contractului)
Sunt pe abonament

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Se fac portari..eu sunt pe Orange si as vrea sa imi fac abonament pe digi mobil si vreau sa imi pastrez numarul a zis ca se poate
Deci totul este posibil.
Dar cel mai b ine te duci direct la sursa si te interesezi.
O seara bunahappy

| KodrutZ a răspuns:

Parere personala - nu fugi la hotii aia de la Orange sau Voda! Daca vrei sa pleci de la Cosmo/TLK, macar fa-o la Digi.winking

| SouLIce a răspuns:

Da, vorbeste cu cineva de la cosmote si intreaba daca te poti porta pe alta retea

Răspuns utilizator avertizat