| Nordix a întrebat:

Am un abonament la Telekom si l-am achitat acum cateva zile. Problema e ca inca imi apare de achitat. Am fost la ei si mi-au spus ca am achitat. Ce se intampla daca inca imi apare de achitat si eu nu achit?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic, pesemne ca au ramas in urma cu actualizarile.

| Nordix explică (pentru Ioandelasal):

Imi apare ca mai am de achitat o parte, nu tot. In caz de ceva pot arata chitanta?

| NoriAl a răspuns (pentru Nordix):

Da, poti arata chitanta.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Nordix):

Fii sigur ca nu o sa-ti mai ceara plata si sigur ca poti arata chitanta.

| dannyel86 a răspuns:

Probabil plata nu a fost procesata in baza lor de date. Atat timp cat ai dovada ca ai platit abonamentul, nu trebuie sa iti faci griji.

| cfrtobias a răspuns:

Daca platesti iar si iti va aparea in timp probabil vei in fi in plus luna viitoare