| Nioxen a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Daca am 17 ani(18 implinesc in Octombrie) si 10 clase terminate, unde ma pot angaja in Brasov?
Care ma poate ajuta, dau funda.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti angaja unde gasesti de lucru cu studii 10 clase, banuiesc ca nu ai vreo calificare.
Intereseza-te la AJOFM, la rude, prieteni si cunostinte, vezi ziarele locale si site-urile cu anunturi.

1 răspuns:
| Alex95BV a răspuns:

Poti sa faci bani buni fara sa investesti nimic si cu efort minim. Vezi aici http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g :)