| Baracudilosul123 a întrebat:

am și eu o întrebare pentru cei care știu, ma interesează meseria de macaragiu dar nu știu exact cum stau lucrurile sau dacă mai pot sa intru in domeniu, eu in momentul de fata am terminat profesionala de mecanici auto și încă fac ore la seral și de asta nu prea știu dacă ma mai încadrez la acele cursuri de macaragiu. Dacă cineva știe ceva despre asta puteți să-mi spuneți va rog, mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Stoichy a răspuns:

In Germania costa 500 eur si dureaza maxim 1 saptamana. Ai nevoir doar de diploma de 10 clase, se fac cursuri si in romana. Salariu e undeva la 2000 eur net.