| Dulgheru5 a întrebat:

Salut, am o întrebare, am terminat anul trecut profesionala și vreau să continui și nu prea știu unde să merg la zi sau la seral.
Apropo am terminat, profesională (mecanic auto)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de timpul tau de peste zi.
Daca nu vrei sa te angajezi la vreun job part-time, atunci te poti inscrie la zi.
Daca vrei sa te angajezi undeva, atunci mergi la seral.

| Dulgheru5 explică (pentru anonim_4396):

De timp nu este nimic o problemă
Dar oare învățat mai bine la zi decât la seral. apr, sunt la seral și nu pre sunt mulțumit de ora care incep și am și bacul la fizică care nu mă pricep și nu pot alege alt CV adică Româna, Matematică (și sa aleg între fizică chimie geografie