| XDeiutzaX a întrebat:

am si eu o intrebare stupida... dar imi doresc mult metode de a face banilaughingDar nu cu raspunsuri de genu:Ia-ti o slujba!laughingrolling on the floorCele mai multe si eficiente fundita!:*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Chiar ca e o intrebare stupida.cum vrei sa faci bani fara sa muncesti?
Vinde-ti un rinichi,sau o parte din ficat,,o mana,un picior, ceva. daca nu, prostitueaza-te! metode de a face bani fara o slujba.

| XDeiutzaX explică (pentru MasterOfDisaster):

Nu mersilaughingIs lenesa la faza cu munca si n-am chef sa ma prostituezrolling on the floor)nici nu vreau sa audrolling on the floor))))