| Medeea_3616 a întrebat:

TPU!
Va voi pune o intrebare, sa spunem, stupida.
Cum imi pot rupe piciorul?[metode, pls]
Nu luati in ras lucrul acesta, dans raspunsuri inutile.
Va multumesc aniticipat.

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Foarte simplu.
Daca esti fata/adolescenta/femeie atunci probabil ca ai pantofi cu toc, nu?

Daca ai atunci trebuie sa mergi cu ele si sa te impiedici in ceva (de ex.: intr-o piatra)
Crede-ma functioneaza. Ca sa fi sigura ca-ti vei rupe piciorul, trebuie neaparat sa porti niste tocuri foarte inalte.

P.S.: Ai grija! Cand iti vei rupe picorul vei simti o durere imensa!

| Zoet a răspuns:

Draga Medeea, nu-ti recomand sa-ti rupi piciorul. Pentru ca odata rupt, oasele tale vor fi mai... fragile. Si nu vor fi rezistente la cazaturi etc.
Iar in acel moment, durerea e atat de mare incat iti vine sa te arunci de pe bloc.

Copiii astia, se prostesc!

| Lucinca a răspuns:

Frate esti nebunarolling on the floor. mai bine rupeti capu rolling on the floor ca nai nimic in ellaughing

| AdamBlack a răspuns:

Sari de pe bloc

| deniisa_5638 a răspuns:

Dar de ce sa iti rupi piciorul?