| AlexMaxWoW a întrebat:

vinerea trecuta am trimis un colet in valoare de 50 de lei in Bucuresti iar ziua urmatoare (sambata) a ajuns la destinatar, mie in cate zile trebuie sa imi ajung bani pe colet? Si astazi am fost sa vad daca au sosit dupa aprox. 3 zile si nu au ajuns.

Răspuns Câştigător
| IancuSilviu a răspuns:

De obicei dupa ce destinatarul primeste coletul a2a zi trebuie sa vina si bani...din cate stiu maximul e undeva la 4-5 zile lucratoare. Daca ai trimis coletul vineri sau joi...e logic ca o sa dureze ceva mai mult sambata si duminica programul fiind ori mai scurt, ori deloc!

Funda?

5 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Maxim 4 5 zile

| victor333 a răspuns:

Xzcxz

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

Poate sa dureze si o saptamana in primul rand se livreaza doar in zilele lucratoare...

| claudia123123 a răspuns:

Ia legatura cu firma de curierat prin care ai trimis coletul.Ei iti pot da mai multe detalii.

| AlexMaxWoW explică:

Coletul a fost trimis prin Posta Romana