| gregoire a întrebat:

Am si eu o mica intrebare pentru voi. Am nevoie sa iau ceva in rate deoarece nu dispun de toata suma si as dori sa aplic pentru un Card Avantaj de la Credit Europe. Stiu ca trebuie adeverinta de venit, dar cat timp trebuie sa lucrez pentru a putea aplica? Le-am trimis lor un mesaj dar nu am primit inca raspuns. Dau FUNDA happy. Mersi!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa aduci adeverinta de la servici, unde esti angajat permanent, cu cel putin 6 luni vechime acolo.

| gregoire explică (pentru Violleta2022):

6 luni...eu nici o luna nu am...mersi pentru raspuns happy

1 răspuns: