| Condrache_Marian_1989 a întrebat:

Salut TPU, am trimis azi niste euro la un prieten in Olanda eu fiind in Romania, dureaza 24h pana ii primeste el? Tin sa mentionez ca am platit cu neobt in euro nu lei.

3 răspunsuri:
| PussyCrusader a răspuns:

Nu cred că numaidecât 24 de ore, dar cred că durează și dacă îi trimiți in timpul săptămânii sau in weekend.

Pentru transferuri internaționale recomand Revolut, daca vrei sa aflii mai mult îmi poți scrie in privat.

| PussyCrusader a răspuns:

Nu pot să îți dau mesaj in privat, dar poți căuta pe Play Store aplicația Revolut, și să îți faci cont, trimiți acolo tot ce este nevoie și așa poți trimite bani instant altor utilizatori Revolut gratis, și oricărui card bancar cu un mic comision.

| papu23 a răspuns:

Nu neaparat 24h, depinde de cat de rapid se proceseaza transferul, de obicei cand transferi iti scrie cam in cat timp ar trebui maximum sa ii ajunga