| dmxsoimu a întrebat:

Am un cont la o agenție de pariuri și nu am cum să mă duc să ridic banii, se poate sa scot bani cu cardul unui minor?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Banii se pot scoate printr-un card înregistrat pe contul tău la agenție. Nu carduș unui minor oarecare, ci pe cardul tău. Dacă ești minor, și ți-au făcut cont la ei, au călcat legea.

| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Salut, de ce nu poti scoate banii? Esti minor? Ca nu ar trebui sa intampini probleme la extrasul banilor dintr-un cont de la o agentie de pariuri.
App de ce ai intrebat, poti scoate banii pe ce card vrei, odata ce ti-ai validat contul si ei ti l-au verificat.

| dmxsoimu explică (pentru Ungurean_Andrei_1999):

Sunt plecat unde la țară și vreau să-i dau niste bani la un nepot și nu pot merge până Timișoara, nu sunt minor am 21 de ani

| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns (pentru dmxsoimu):

A, e ok, se pot vira banii si pe cardul lui.