| Vladutzel24 a întrebat:

Anul acesta m-am inscris la un proiect european pentru parintii mei, eu fiind mai mic de varsta au putut sa aplice la proiect in numele meu. Ei au un solar si vor ca din primavara sa se extinda prin acest proiect european. In contract avem specificat ca trebuie sa avem incheiata o polita de asigurari agricole. Aveti idee daca ea se poate incheia acum, sau in momentul cand cultura este gata? Adica in momentul cand a fost montat solarul atunci sa aplic pentru o asigurare agricola. Am gasit aici http://www.gothaer.ro/pentru-afacerea-ta/alte-asigurari/ agricole/ un asigurator care incheie polite de asigurari agricole. Ce ziceti, merita sa incerc aici? Multumesc. Dau funda pentru raspunsul cel mai bun.

1 răspuns:
| Generalul a răspuns:

Foarte ingenios modul in care alegi sa faci reclama la anumite produse. Toate postarile tale de pana acum contin link-uri catre unele produse sau servicii pe care le promovezi sau de unde obtii beneficii de referral happy