| Ovidiiu a întrebat:

as vrea sa va intreb, ca atunci cand trimit un obiect prin posta romana prin ramburs, banii pe care-i vreau de pe acel produs mi-i pune posta la mine in casuta postala sau trebuie sa ma duc eu dupa ei la posta?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Banii ii aduce factorul postal, iar daca nu te gaseste, lasa un aviz cu care trebuie sa mergi la posta-cu avizul primit si buletinul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii pune in cutie. Ii aduce acasa dar trebuie sa semnezi pentru primire. Daca nu esti acasa cind vine postasul prima data, va trebui sa mergi tu la posta. Cu buletinul.