| cocosnucifera a întrebat:

Daca vreau sa trimit un obiect de 10g -15g prin Posta Romana prin ramburs postal, cat o costa pe persoana care ridica coletul? mai pe scurt cam cat consta taxa postala (pe langa pretul pe cre il pun eu acelui obiect)?

Răspuns Câştigător
| dracdeingerash a răspuns:

7-8 Ron, dar faza este ca prin posta trebuie platit de expeditor si daca vrei sa iti recuperezi banii ii adaugi la suma initiala pe care trebuie sa o primesti ramburs, eu trimit tot timpul colete ca am cont pe okazii happy