| AjutaPeTPU a întrebat:

As vrea si eu un Iphone 5S. Ofera vreun magazin online telefonul in schimbul publicitatii? Sau ce as putea sa fac ca sa strang mai repede banii pentru a-l cumpara? Am 16 ani,o munca cu efort fizic foarte mare sau cu program stabilit nu este bun deoarece am scoala. Ceva ce pot face acasa?! Multumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri bani la parinti

| kLowNii a răspuns:

Pai daca vrei l-ai putea lua de pe Okazii ( http://www.okazii.ro/ ) cu un pret mult mai ieftin, sau daca nu ai putea sa pui la vanzare lucruri de ale tale pe anumite site-uri si asa veiace bani usor si rapid :D