| CataAndrei a întrebat:

-Cam cat m-ar costa sa imi construiesc o casa cu 5 camere + garaj + piscina?

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Cum frate sa te coste 1 milion de euro?laughing
O astfel de casa te poate costa intre 150.000-250.000 de euro
Totul depinde de urmatoarele lucruri
Care sa fie suprafata casei(suprafata totala)
daca respectiva casa o sa aiba etaj sau mansarda
Marimea si diametrul piscinei
Daca punem la calcul si terenul te duce cam 300.000

5 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Pot sa vin la tine la piscina?
Mor de cald!
Depinde in jur de 200 000- 350 000 euro.

| ovidiu8msn a răspuns:

Daca ai fi neam cu Adrian Nastase probabil ca nu te-ar costa nimic. Totul
s-ar face din bani publici.

Răspuns utilizator avertizat
| assa a răspuns:

Te pot ajuta eu cu pretul si cu orice doresti. IM : byaanahi2008

| Pavel_Razvan_1976 a răspuns:

Cu costurile casei nu ma pot prnunta, dar pentru preturile piscinei te poti informa de aici : http://www.constructii-piscine.ro/preturi-piscine/