| TheSpiders a întrebat:

Caut pe cineva care sa ma sponsorizeze pentru a hosta un server. Cine ma poate ajuta lasati aici id-ul. O sa i facem reclama firmei daca are. Modul va fi de furien. Macar sa ma sponzorizeze de 16-14 sloturi.

P.S: preturile sunt foarte mici!

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Purtan_1988 a răspuns:

Daca imi voi recupera incarcatorul de la notebook si PC-ul, le voi hosta eu.
Sau tu ai nevoie de bani?

| TheSpiders explică (pentru Alexandru_Purtan_1988):

Nu am nevoie de bani... am nevoie de host

| TheSpiders explică (pentru Alexandru_Purtan_1988):

Te rog sa dai add la radumadalin400@yahoo.com sau macar lasa-mi tu id-ul

| Smecher_Alex_1990 a răspuns (pentru Alexandru_Purtan_1988):

Da-mi add romaniawhat si daca vrei te rog ajuta-ma sami hostez serverele sunt 3iti dau admini detinaror 2 ce vrei