| TheSpiders a întrebat:

Caut pe cineva care sa ma sponsorizeze pentru a hosta un server (sau macar sa imi gaseasca pe cineva). Cine ma poate ajuta lasati aici id-ul sau sa dea add la radumadalin400@yahoo.com. O sa i facem reclama firmei daca are. Modul va fi de furien. Macar sa ma sponzorizeze de 14-16 sloturi.
Cine vrea ma poate sponsoriza la orice firma doreste.

2 răspunsuri:
| Secret2000 a răspuns:

Cine crezi ca te sponsorizeaza frate?laughing Ce reclama poti sa-i faci firmei care te sponsorizeaza daca nu ai o comunitate populata?

| TheSpiders explică (pentru Secret2000):

II pot face pe o comunitate foarte cunoscuta oe care il voi inregistra happy Nu-ti face grije de reclama ca am unde sa ii fac happy