| RobyRobert98 a întrebat:

Cum pot si eu sa imi gasesc de munca in strainatate(Germania,Spania,Italia,Austria,Olanda, Anglia) De preferat ar fi sa fac contractul in gorj si plecarea tot de acolo! De preferat ar fi in agricultura!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Intereseazate la o firma care te trimite la munca printre straini si mergi cu cineva care stie ca nu e tepara.

1 răspuns:
| mada225 a răspuns:

Intereseazate la o firma care te trimite la munca printre straini si mergi cu cineva care stie ca nu e tepara.