| costin007 a întrebat:

ce se intampla daca faci o descoperire de cont si dupa esti dat afara de la locul de munca sau nu mai platesti, ce se intampla cu aceasta descoperire de cont?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ramai dator bancii, care iti va calcula penalizari de intarziere substantiale.
Daca nu platesti datoria cumulata, atunci vei fi executat silit.

| JicaContra a răspuns:

Ghici de 3 ori
iar daca nu platesti banca o sa te execute silit mai devreme sau mai tarziu

| oz_1736 a răspuns:

Indiferentce se intampla, platesti. Ai cheltuit bani care nu erau ai tai