| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o descoperire de cont si daca nu ma insel eu trebuie sa ai o vechime de 3 luni la locul de munca, eu am cam doua luni la locul actual de munca dar am mai fost angajat, am o vechime de 1 an de zile... Pot sa fac descoperire de cont sau trebuie sa astept sa fac cele 3 luni enumerat la locul actula de munca?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Fiecare bancă are o politică proprie în ceea ce privește creditarea.
Cere detalii de la mai multe și alege-o pe cea care îți oferă beneficii maxime.