| w1Andrei1w a întrebat:

Salut TPU. De cateva zile ma chinui sa deblochez contul paysafecard. Imi spune ca este blocat din motive de securitate, chiar daca am actualizat statutul la "unlimited". Va rog frumos daca stiti cum se poate rezolva aceasta problema, nu ezitati sa imi raspundeti. Multumesc frumos!

1 răspuns:
| NeluCurca12 a răspuns:

Pai daca esti prost si minor logic ca iti da lock la account
asteapta pana cand faci si tu 18 ani si o sa ai acces la el din nou
dobitocule