| GeorgeGabriel20001 a întrebat:

Salut,de câteva ore îmi apare acest mesaj când vreau sa fac o depunere din contul paysafe,știți care ar putea fi motivul? Folosesc contul de paysafe pentru depuneri la pariuri,depun sume destul de mari și constat,iar acel upgrade "unlimited"l-am făcut de mult. De menționat faptul că n-am incercat sa bag coduri aleatorii sau chestii de genul, am folosi doar paysafedirect. Nu mie de cont, cat îmi e că am depus 3000 lei și mie că rămân blocați acolo ???? MESAJUL PRIMIT IN MOMENTUL IN CARE DORESC SA FAC DEPUNEREA:"-Din motive de securitate, contul tău paysafecard a fost blocat pentru tranzacții. Te rugăm să efectuezi un upgrade la statutul Unlimited pentru a-ți confirma identitatea. După ce te autentifici, efectuează upgrade-ul în contul tău la „Limite & statute".

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Folositi un credit bancar normal, ca aceste rahaturi de paysafe si alte carduri valorice se pot bloca.