| xSleidăr a întrebat:

Am pus coduri paysafe aiurea si mi s-a blocat contul.
Nu aveam bani multi pe el, vreo 4 lei.

Imi spune "Din motive de securitate, contul tău paysafecard a fost blocat pentru tranzacții. Te rugăm să efectuezi un upgrade la statutul Unlimited pentru a-ți confirma identitatea."

Oricum nu aveam mult de pierdut, asa ca am zis sa bag niste coduri la intamplare.

Mai pot recupera acel cont?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai bagat coduri aiurea si mai vrei sa recuperezi ce? 4 lei?
Sărac mai esti!

| xSleidăr explică (pentru darrio2007):

Problema e ca acolo pe contul ala am si nr de telefon, pe care nu il pot sterge, si deci nu imi pot face un cont nou. Daca se putea nu mai era intrebarea asta aici.

| xSleidăr explică (pentru darrio2007):

Totusi cred ca il voi sterge si atat(contul).

| cfrtobias a răspuns:

Faci upgrade la statutul Unlimited si poate te lasa, altfel poate trebuie sa astepti un timp sau 4ever, nu stiu de unde ti-a venit ideea sa bagi coduri aiurea laughing

| xSleidăr explică (pentru cfrtobias):

Cat timp ar trebui sa astept?

| LonelyGuy92 a răspuns:

Depinde contacteaza-i prin adresa ta de email, eu am patit la o statie de aia de plata sa imi dea tranzactie nereusita si mi-a mancat 20 de lei din 25 i-am injurat de toti mortii si ranitii nu aveam cum sa ii mai recuperez inapoi pe paysafecard

| Martocean0909 a răspuns:

Da pentru tranzacții mi-a fost blocat vrau sa recuperez