| dalalal a întrebat:

Salut TPU

Recent mi-ai creat un cont de paysafecard si imi apare asta:

Contul dvs. my paysafecard a fost blocat pentru tranzacţii din motive de securitate. Extindeţi-vă statutul la Unlimited pentru a vă confirma identitatea şi apoi luaţi legătura cu echipa noastră de service. Am bagat un cod gresit si mi l-au blocat.ce este de facut? aveam ceva bani in cont.

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Pai iti zic ei acolo ce e de facut... Sa-ti faci upgrade la cont unlimited si sa iei legatura cu ei dupa.

| dalalal explică:

Pai le-am trimis mesaj pe mail de 15 zile si nu am primit nici un raspuns

| Martocean0909 a răspuns:

Ce trebuie sa fac ca să mrcuperez bani

| Martocean0909 a răspuns:

Dat o cale de deblocare contului

| Martocean0909 a răspuns:

Va rog ajutati-ma sa recuperez bani

| Martocean0909 a răspuns:

Alinv585@gmail.com asta mi-e contul