| andrei690 a întrebat:

Deci eu am vorbit cu cineva sa cumpar ceva si sa mi l trimita prin posta. Produsul am stabilit ca e 110 lei. A zis ca face cu plata ramburs ceva de genul. Stabilisem sa platesc eu transportul. Cand mi a venit hartia acasa am vazut ca scrie ca pentru colet trebuie sa platesc 125 lei si a zis ca a platit el acolo transportul 14 lei. Acei 15 lei pe care i a adaugat el l a colet sunt pretul postei/ al transportului si nu mai trebuie sa platesc eu?

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Ai pus intrebarea de doua ori. Nu mai trebuie sa platesti altceva, cei 125 de lei includ transportul.