| piciu12 a întrebat:

Salut TPU.Eu am albine acasa, am miere in cantitati mari, este 100% naturala problema e ca stau prost la capitolul vinzari. cum as putea face sa o vind mai usor cu un pret bun happy mersi dau funda

3 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Unchiul meu e apicultor are 300 de stupi merge cu ei in pastoral el o vinde angro la germani pretul nu e ca cel de la piata dar e bun eu vb de tone tu ce cantitatia ai?

| piciu12 explică (pentru motan444):

Nu am tone am sute de kg dar daca as sti ca sunt cumparatori reali as mari si nr stupinelor dar pina acum nuprea ese nimich

| motan444 a răspuns (pentru piciu12):

Ce varsta ai fa un priect de la UE cu fonduri nerambursabile daca ai miere se vinde